ERZ-C40CK821B
PanasonicPanasonic
ERZ-C40CK821B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-C40CK821B
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 820V 30KA DISC 40MM
Duomenų lapai: ERZ-C40CK821B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
120 pcs
  • Pranešimas
ERZ-C40CK821B specifikacijos
Dalies numeris ERZ-C40CK821B Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 820V 30KA DISC 40MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9062 pcs Duomenų lapas ERZ-C40CK821B.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 820V Varistorio įtampa (min) 738V
Varistorio įtampa (maks.) 902V Serija ZNR®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 40mm, Formed Tabs
Kiti vardai ERZC40CK821B
P7178
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 670V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 510V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 680J
Išsamus aprašymas 820V 30kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Disc 40mm, Formed Tabs Dabartinis - "Surge" 30kA