ERZ-C40CK621W
PanasonicPanasonic
ERZ-C40CK621W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-C40CK621W
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 620V 30KA DISC 40MM
Duomenų lapai: ERZ-C40CK621W.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERZ-C40CK621W specifikacijos
Dalies numeris ERZ-C40CK621W Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 620V 30KA DISC 40MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10330 pcs Duomenų lapas ERZ-C40CK621W.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 620V Varistorio įtampa (min) 558V
Varistorio įtampa (maks.) 682V Serija ZNR®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 40mm, Formed Tabs
Kiti vardai ERZ-C40CK621B
ERZC40CK621B
ERZC40CK621W
P7174
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 505V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 385V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 515J
Išsamus aprašymas 620V 30kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Disc 40mm, Formed Tabs Dabartinis - "Surge" 30kA