ERZ-C40CK681W
PanasonicPanasonic
ERZ-C40CK681W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-C40CK681W
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 680V 30KA DISC 40MM
Duomenų lapai: ERZ-C40CK681W.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
ERZ-C40CK681W specifikacijos
Dalies numeris ERZ-C40CK681W Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 680V 30KA DISC 40MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9835 pcs Duomenų lapas ERZ-C40CK681W.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 680V Varistorio įtampa (min) 612V
Varistorio įtampa (maks.) 748V Serija ZNR®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 40mm, Formed Tabs
Kiti vardai ERZ-C40CK681B
ERZC40CK681B
ERZC40CK681W
P7175
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 560V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 420V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 560J
Išsamus aprašymas 680V 30kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Disc 40mm, Formed Tabs Dabartinis - "Surge" 30kA