ERZ-C40CK431B
PanasonicPanasonic
ERZ-C40CK431B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-C40CK431B
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 430V 30KA DISC 40MM
Duomenų lapai: ERZ-C40CK431B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERZ-C40CK431B specifikacijos
Dalies numeris ERZ-C40CK431B Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 430V 30KA DISC 40MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 13852 pcs Duomenų lapas ERZ-C40CK431B.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 430V Varistorio įtampa (min) 387V
Varistorio įtampa (maks.) 473V Serija ZNR®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 40mm, Formed Tabs
Kiti vardai ERZC40CK421B
ERZC40CK431B
P7173
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 350V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Energija 500J
Išsamus aprašymas 430V 30kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Disc 40mm, Formed Tabs Dabartinis - "Surge" 30kA