ERZ-C32EK271Y
PanasonicPanasonic
ERZ-C32EK271Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-C32EK271Y
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 25KA MODULE
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERZ-C32EK271Y specifikacijos
Dalies numeris ERZ-C32EK271Y Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 270V 25KA MODULE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 247V
Varistorio įtampa (maks.) 303V Serija ZNR®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Kiti vardai ERZC32EK271Y
P122226
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 225V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 255J
Išsamus aprašymas 270V 25kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Module Dabartinis - "Surge" 25kA
Talpa @ dažnumas 4200pF @ 1kHz