RW2R0CBR400JE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW2R0CBR400JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.4 OHM 5% 2W J LEAD
Duomenų lapai: RW2R0CBR400JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RW2R0CBR400JE specifikacijos
Dalies numeris RW2R0CBR400JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.4 OHM 5% 2W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31546 pcs Duomenų lapas RW2R0CBR400JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Serija RW Atsparumas 400 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4122 J-Lead Kiti vardai OHRW2R0CBR400JE
OHRW2R0CBR400JE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.227" (5.77mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 400 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound Kompozicija Wirewound