RW2R0CBR400JET
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW2R0CBR400JET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.4 OHM 5% 2W J LEAD
Duomenų lapai: RW2R0CBR400JET.pdf
  • Pranešimas
RW2R0CBR400JET specifikacijos
Dalies numeris RW2R0CBR400JET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.4 OHM 5% 2W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62963 pcs Duomenų lapas RW2R0CBR400JET.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Serija RW Atsparumas 400 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4122 J-Lead Kiti vardai OHRW2R0CBR400JET
OHRW2R0CBR400JET-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.227" (5.77mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 400 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound Kompozicija Wirewound