RW2R0CBR300JT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW2R0CBR300JT
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.3 OHM 5% 2W J LEAD
Duomenų lapai: RW2R0CBR300JT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RW2R0CBR300JT specifikacijos
Dalies numeris RW2R0CBR300JT Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.3 OHM 5% 2W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5674 pcs Duomenų lapas RW2R0CBR300JT.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Serija RW Atsparumas 300 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4122 J-Lead Kiti vardai OHRW2R0CBR300JT
OHRW2R0CBR300JT-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.227" (5.77mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 300 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound