RW2R0DA1R00JE
OhmiteOhmite
RW2R0DA1R00JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW2R0DA1R00JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 1 OHM 5% 2W J LEAD
Duomenų lapai: RW2R0DA1R00JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RW2R0DA1R00JE specifikacijos
Dalies numeris RW2R0DA1R00JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 1 OHM 5% 2W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58756 pcs Duomenų lapas RW2R0DA1R00JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Recessed Dydis / Matmenys 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Serija RW Atsparumas 1 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4524 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.231" (5.87mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RW2R0DAR005JET
RW2R0DAR005JET
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.005 OHM 5% 2W J LEAD
Sandelyje: 82951 pcs
parsisiųsti: RW2R0DAR005JET.pdf
RFQ
RW2R0DAR005J
RW2R0DAR005J
Gamintojai: Ohmite
Sandelyje: 5006 pcs
parsisiųsti: RW2R0DAR005J.pdf
RFQ
RW2R0DA1R00JET
RW2R0DA1R00JET
apibūdinimas: RES SMD 1 OHM 5% 2W J LEAD