EVRT375ER2R2JE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EVRT375ER2R2JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 2.2 OHM 5% 1000W
Duomenų lapai: EVRT375ER2R2JE.pdf
  • Pranešimas
EVRT375ER2R2JE specifikacijos
Dalies numeris EVRT375ER2R2JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 2.2 OHM 5% 1000W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5033 pcs Duomenų lapas EVRT375ER2R2JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Dydis / Matmenys 2.008" Dia x 14.764" L (51.00mm x 375.00mm) Serija Euro-Power
Atsparumas 2.2 Ohms Galia (vatais) 1000W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Tubular
Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C Montavimo funkcija Brackets (not included)
Išsamus aprašymas 2.2 Ohms ±5% 1000W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound