EVRT252EP22RJE
OhmiteOhmite
EVRT252EP22RJE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EVRT252EP22RJE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 22 OHM 5% 350W
Duomenų lapai: EVRT252EP22RJE.pdf
  • Pranešimas
EVRT252EP22RJE specifikacijos
Dalies numeris EVRT252EP22RJE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 22 OHM 5% 350W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3249 pcs Duomenų lapas EVRT252EP22RJE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.205" Dia x 9.921" L (30.60mm x 252.00mm) Serija Euro-Power
Atsparumas 22 Ohms Galia (vatais) 350W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Tubular
Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C Montavimo funkcija Brackets (not included)
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 22 Ohms ±5% 350W Wirewound Chassis Mount Resistor