EVRT252EP10RJE
OhmiteOhmite
EVRT252EP10RJE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EVRT252EP10RJE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 10 OHM 5% 350W
Duomenų lapai: EVRT252EP10RJE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
EVRT252EP10RJE specifikacijos
Dalies numeris EVRT252EP10RJE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 10 OHM 5% 350W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3211 pcs Duomenų lapas EVRT252EP10RJE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.205" Dia x 9.921" L (30.60mm x 252.00mm) Serija Euro-Power
Atsparumas 10 Ohms Galia (vatais) 350W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Tubular
Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C Montavimo funkcija Brackets (not included)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 Ohms ±5% 350W Wirewound Chassis Mount Resistor