EVRT375ER10RJE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EVRT375ER10RJE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 10 OHM 5% 1000W
Duomenų lapai: EVRT375ER10RJE.pdf
  • Pranešimas
EVRT375ER10RJE specifikacijos
Dalies numeris EVRT375ER10RJE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 10 OHM 5% 1000W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4197 pcs Duomenų lapas EVRT375ER10RJE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Dydis / Matmenys 2.008" Dia x 14.764" L (51.00mm x 375.00mm) Serija Euro-Power
Atsparumas 10 Ohms Galia (vatais) 1000W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Tubular
Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C Montavimo funkcija Brackets (not included)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 Ohms ±5% 1000W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound