EVRT170ENR22KE
OhmiteOhmite
EVRT170ENR22KE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EVRT170ENR22KE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 0.22 OHM 10% 200W
Duomenų lapai: EVRT170ENR22KE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
EVRT170ENR22KE specifikacijos
Dalies numeris EVRT170ENR22KE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 0.22 OHM 10% 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4398 pcs Duomenų lapas EVRT170ENR22KE.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.004" Dia x 6.693" L (25.50mm x 170.00mm) Serija Euro-Power
Atsparumas 220 mOhms Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Tubular
Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C Montavimo funkcija Brackets (not included)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 220 mOhms ±10% 200W Wirewound Chassis Mount Resistor