EVFT119EM4K7JE
OhmiteOhmite
EVFT119EM4K7JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EVFT119EM4K7JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 4.7K OHM 5% 72W
Duomenų lapai: EVFT119EM4K7JE.pdf
  • Pranešimas
EVFT119EM4K7JE specifikacijos
Dalies numeris EVFT119EM4K7JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 4.7K OHM 5% 72W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6833 pcs Duomenų lapas EVFT119EM4K7JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±260ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.799" Dia x 4.685" L (20.30mm x 119.00mm) Serija Euro-Power
Atsparumas 4.7 kOhms Galia (vatais) 72W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Tubular
Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C Montavimo funkcija Brackets (not included)
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.7 kOhms ±5% 72W Wirewound Chassis Mount Resistor