EVFT119EM1K0JE
OhmiteOhmite
EVFT119EM1K0JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EVFT119EM1K0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 1K OHM 5% 72W
Duomenų lapai: EVFT119EM1K0JE.pdf
  • Pranešimas
EVFT119EM1K0JE specifikacijos
Dalies numeris EVFT119EM1K0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 1K OHM 5% 72W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5357 pcs Duomenų lapas EVFT119EM1K0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±260ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.799" Dia x 4.685" L (20.30mm x 119.00mm) Serija Euro-Power
Atsparumas 1 kOhms Galia (vatais) 72W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Tubular
Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C Montavimo funkcija Brackets (not included)
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 kOhms ±5% 72W Wirewound Chassis Mount Resistor