EVFT119EM10RJE
OhmiteOhmite
EVFT119EM10RJE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EVFT119EM10RJE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 10 OHM 5% 72W
Duomenų lapai: EVFT119EM10RJE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
EVFT119EM10RJE specifikacijos
Dalies numeris EVFT119EM10RJE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 10 OHM 5% 72W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5004 pcs Duomenų lapas EVFT119EM10RJE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.799" Dia x 4.685" L (20.30mm x 119.00mm) Serija Euro-Power
Atsparumas 10 Ohms Galia (vatais) 72W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Tubular
Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C Montavimo funkcija Brackets (not included)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 Ohms ±5% 72W Wirewound Chassis Mount Resistor