EVFT170EN100KJE
OhmiteOhmite
EVFT170EN100KJE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EVFT170EN100KJE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 100K OHM 5% 160W
Duomenų lapai: EVFT170EN100KJE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
EVFT170EN100KJE specifikacijos
Dalies numeris EVFT170EN100KJE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 100K OHM 5% 160W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1872 pcs Duomenų lapas EVFT170EN100KJE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±260ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.004" Dia x 6.693" L (25.50mm x 170.00mm) Serija Euro-Power
Atsparumas 100 kOhms Galia (vatais) 160W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Tubular
Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C Montavimo funkcija Brackets (not included)
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 kOhms ±5% 160W Wirewound Chassis Mount Resistor