EVFL375ER470JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EVFL375ER470JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 470 OHM 5% 700W
Duomenų lapai: EVFL375ER470JE.pdf
  • Pranešimas
EVFL375ER470JE specifikacijos
Dalies numeris EVFL375ER470JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 470 OHM 5% 700W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4104 pcs Duomenų lapas EVFL375ER470JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±260ppm/°C
Dydis / Matmenys 2.087" Dia x 14.685" L (53.00mm x 373.00mm) Serija Euro-Power
Atsparumas 470 Ohms Galia (vatais) 700W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Tubular
Darbinė temperatūra -55°C ~ 350°C Montavimo funkcija Brackets, Termination
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 470 Ohms ±5% 700W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound