ULV2H1R8MNL1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ULV2H1R8MNL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1.8UF 20% 500V SMD
Duomenų lapai: 1.ULV2H1R8MNL1GS.pdf2.ULV2H1R8MNL1GS.pdf3.ULV2H1R8MNL1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
ULV2H1R8MNL1GS specifikacijos
Dalies numeris ULV2H1R8MNL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1.8UF 20% 500V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 147165 pcs Duomenų lapas 1.ULV2H1R8MNL1GS.pdf2.ULV2H1R8MNL1GS.pdf3.ULV2H1R8MNL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ULV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 40mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1.8µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C
Talpa 1.8µF Programos General Purpose