ULV2G6R8MNL1GS
NichiconNichicon
ULV2G6R8MNL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ULV2G6R8MNL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6.8UF 20% 400V SMD
Duomenų lapai: 1.ULV2G6R8MNL1GS.pdf2.ULV2G6R8MNL1GS.pdf3.ULV2G6R8MNL1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
ULV2G6R8MNL1GS specifikacijos
Dalies numeris ULV2G6R8MNL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6.8UF 20% 400V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 189792 pcs Duomenų lapas 1.ULV2G6R8MNL1GS.pdf2.ULV2G6R8MNL1GS.pdf3.ULV2G6R8MNL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ULV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 80mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-6743-2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C
Talpa 6.8µF Programos General Purpose