ULV2E180MNL1GS
NichiconNichicon
ULV2E180MNL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ULV2E180MNL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 18UF 20% 250V SMD
Duomenų lapai: 1.ULV2E180MNL1GS.pdf2.ULV2E180MNL1GS.pdf3.ULV2E180MNL1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ULV2E180MNL1GS specifikacijos
Dalies numeris ULV2E180MNL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 18UF 20% 250V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90533 pcs Duomenų lapas 1.ULV2E180MNL1GS.pdf2.ULV2E180MNL1GS.pdf3.ULV2E180MNL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ULV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 88mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-6739-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 18µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C
Talpa 18µF Programos General Purpose