ULV2W7R5MNL1GS
NichiconNichicon
ULV2W7R5MNL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ULV2W7R5MNL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 7.5UF 20% 450V SMD
Duomenų lapai: 1.ULV2W7R5MNL1GS.pdf2.ULV2W7R5MNL1GS.pdf3.ULV2W7R5MNL1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ULV2W7R5MNL1GS specifikacijos
Dalies numeris ULV2W7R5MNL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 7.5UF 20% 450V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85562 pcs Duomenų lapas 1.ULV2W7R5MNL1GS.pdf2.ULV2W7R5MNL1GS.pdf3.ULV2W7R5MNL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ULV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 45mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Kiti vardai 493-6746-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 7.5µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C Talpa 7.5µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ULV4F23SS546
ULV4F23SS546
Gamintojai: E-Switch
apibūdinimas: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 250V