RNE0J271MDS1PX
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNE0J271MDS1PX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 270UF 20% 6.3V T/H
Duomenų lapai: 1.RNE0J271MDS1PX.pdf2.RNE0J271MDS1PX.pdf
  • Pranešimas
RNE0J271MDS1PX specifikacijos
Dalies numeris RNE0J271MDS1PX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 270UF 20% 6.3V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 281883 pcs Duomenų lapas 1.RNE0J271MDS1PX.pdf2.RNE0J271MDS1PX.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm) Serija FPCAP, RNE
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 360mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.6A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.354" (9.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 12 mOhm
Išsamus aprašymas 270µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 270µF