RNE1A221MDS1PX
NichiconNichicon
RNE1A221MDS1PX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNE1A221MDS1PX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V T/H
Duomenų lapai: 1.RNE1A221MDS1PX.pdf2.RNE1A221MDS1PX.pdf
  • Pranešimas
RNE1A221MDS1PX specifikacijos
Dalies numeris RNE1A221MDS1PX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 285618 pcs Duomenų lapas 1.RNE1A221MDS1PX.pdf2.RNE1A221MDS1PX.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm) Serija FPCAP, RNE
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 250mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-3812-2
493-3812-2-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 30 mOhm Išsamus aprašymas 220µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 30 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 220µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RNE0J122MDN1PX
RNE0J122MDN1PX
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 1200UF 6.3V T/H
Sandelyje: 127538 pcs
parsisiųsti: RNE0J122MDN1PX.pdf
RFQ
RNE0J271MDS1JT
RNE0J271MDS1JT
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 270UF 20% 6.3V T/H
Sandelyje: 297652 pcs
parsisiųsti: RNE0J271MDS1JT.pdf
RFQ
RNE1A221MDS1
RNE1A221MDS1
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V T/H