RNE0J122MDN1
NichiconNichicon
RNE0J122MDN1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNE0J122MDN1
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 1200UF 6.3V T/H
Duomenų lapai: 1.RNE0J122MDN1.pdf2.RNE0J122MDN1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RNE0J122MDN1 specifikacijos
Dalies numeris RNE0J122MDN1 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 1200UF 6.3V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 192408 pcs Duomenų lapas 1.RNE0J122MDN1.pdf2.RNE0J122MDN1.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RNE
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 570mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.7A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-16583
RNE0J122MDN1-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10 mOhm Išsamus aprašymas 1200µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 1200µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RNE0J122MDN1KX
RNE0J122MDN1KX
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 1200UF 6.3V T/H
Sandelyje: 187266 pcs
parsisiųsti: RNE0J122MDN1KX.pdf
RFQ
RNE0J122MDN1PX
RNE0J122MDN1PX
Gamintojai: Nichicon