RNE1C101MDS1JX
NichiconNichicon
RNE1C101MDS1JX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNE1C101MDS1JX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
Duomenų lapai: 1.RNE1C101MDS1JX.pdf2.RNE1C101MDS1JX.pdf
  • Pranešimas
RNE1C101MDS1JX specifikacijos
Dalies numeris RNE1C101MDS1JX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 326873 pcs Duomenų lapas 1.RNE1C101MDS1JX.pdf2.RNE1C101MDS1JX.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm) Serija FPCAP, RNE
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 230mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 35 mOhm
Išsamus aprašymas 100µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 35 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 100µF