LNX2V272MSEFBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2V272MSEFBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2V272MSEFBN.pdf2.LNX2V272MSEFBN.pdf3.LNX2V272MSEFBN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNX2V272MSEFBN specifikacijos
Dalies numeris LNX2V272MSEFBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2428 pcs Duomenų lapas 1.LNX2V272MSEFBN.pdf2.LNX2V272MSEFBN.pdf3.LNX2V272MSEFBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.2A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.866" (22.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 5.236" (133.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 2700µF Programos General Purpose