LNX2V273MSEKBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2V273MSEKBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 27000UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2V273MSEKBN.pdf2.LNX2V273MSEKBN.pdf3.LNX2V273MSEKBN.pdf
Akcijų būklė 282 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 282 pcs
  • Pranešimas
LNX2V273MSEKBN specifikacijos
Dalies numeris LNX2V273MSEKBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 27000UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 282 pcs Duomenų lapas 1.LNX2V273MSEKBN.pdf2.LNX2V273MSEKBN.pdf3.LNX2V273MSEKBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.937" Dia (100.00mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 42A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 58.8A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.634" (41.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 10.000" (254.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 27000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 27000µF Programos General Purpose