LNX2V223MSEKBN
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2V223MSEKBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22000UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2V223MSEKBN.pdf2.LNX2V223MSEKBN.pdf3.LNX2V223MSEKBN.pdf
Akcijų būklė 389 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 389 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNX2V223MSEKBN specifikacijos
Dalies numeris LNX2V223MSEKBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22000UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 389 pcs Duomenų lapas 1.LNX2V223MSEKBN.pdf2.LNX2V223MSEKBN.pdf3.LNX2V223MSEKBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.937" Dia (100.00mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 38A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 53.2A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.634" (41.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 8.819" (224.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 22000µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNX2V272MSEF
LNX2V272MSEF
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Sandelyje: 2877 pcs
parsisiųsti: LNX2V272MSEF.pdf
RFQ
LNX2V272MSEFBN
LNX2V272MSEFBN
Gamintojai: Nichicon
Sandelyje: 2428 pcs
parsisiųsti: LNX2V272MSEFBN.pdf
RFQ
LNX2V223MSEK
LNX2V223MSEK
apibūdinimas: CAP ALUM 22000UF 20% 350V SCREW