LNX2V222MSEFBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2V222MSEFBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2V222MSEFBB.pdf2.LNX2V222MSEFBB.pdf3.LNX2V222MSEFBB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
LNX2V222MSEFBB specifikacijos
Dalies numeris LNX2V222MSEFBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2422 pcs Duomenų lapas 1.LNX2V222MSEFBB.pdf2.LNX2V222MSEFBB.pdf3.LNX2V222MSEFBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 6.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.38A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.866" (22.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 4.449" (113.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 2200µF Programos General Purpose