LNX2V183MSEJBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2V183MSEJBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2V183MSEJBN.pdf2.LNX2V183MSEJBN.pdf3.LNX2V183MSEJBN.pdf
Akcijų būklė 482 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 482 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNX2V183MSEJBN specifikacijos
Dalies numeris LNX2V183MSEJBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 482 pcs Duomenų lapas 1.LNX2V183MSEJBN.pdf2.LNX2V183MSEJBN.pdf3.LNX2V183MSEJBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 32.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 45.36A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 8.780" (223.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 18000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 18000µF Programos General Purpose