BZX79-C36,133
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79-C36,133
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER 36V 400MW ALF2
Duomenų lapai: BZX79-C36,133.pdf
  • Pranešimas
BZX79-C36,133 specifikacijos
Dalies numeris BZX79-C36,133 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ZENER 36V 400MW ALF2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3557936 pcs Duomenų lapas BZX79-C36,133.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 36V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas ALF2
Serija - Maitinimas - maks 400mW
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Kiti vardai 933117920133
BZX79-C36 AMO
BZX79-C36 AMO-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 90 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 36V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 25.2V Bazinės dalies numeris BZX79C36
Susiję produktai
BZX79-C39,143
BZX79-C39,143
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE ZENER 39V 400MW ALF2
Sandelyje: 3189837 pcs
parsisiųsti: BZX79-C39,143.pdf
RFQ
Gamintojai: Nexperia
Sandelyje: 5291325 pcs
parsisiųsti: BZX79-C39,113.pdf
RFQ
apibūdinimas: DIODE ZENER 33V 400MW ALF2
BZX79-C36,113
BZX79-C36,113
apibūdinimas: DIODE ZENER 36V 400MW ALF2
parsisiųsti: BZX79-C36,113.pdf
apibūdinimas: DIODE ZENER 30V 400MW ALF2
BZX79-C3V0,133
BZX79-C3V0,133
apibūdinimas: DIODE ZENER 3V 400MW ALF2