BZX79-C33,133
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79-C33,133
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER 33V 400MW ALF2
Duomenų lapai: BZX79-C33,133.pdf
  • Pranešimas
BZX79-C33,133 specifikacijos
Dalies numeris BZX79-C33,133 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ZENER 33V 400MW ALF2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5572134 pcs Duomenų lapas BZX79-C33,133.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 33V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas ALF2
Serija - Maitinimas - maks 400mW
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Kiti vardai 1727-1921-3
568-11740-3-ND
BZX79-C33 AMO
BZX79-C33 AMO-ND
BZX79-C33,133-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 80 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 33V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 700mV Bazinės dalies numeris BZX79C33
Susiję produktai
BZX79-C39,133
BZX79-C39,133
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE ZENER 39V 400MW ALF2