BZX79-C30,133
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79-C30,133
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER 30V 400MW ALF2
Duomenų lapai: BZX79-C30,133.pdf
  • Pranešimas
BZX79-C30,133 specifikacijos
Dalies numeris BZX79-C30,133 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ZENER 30V 400MW ALF2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5066275 pcs Duomenų lapas BZX79-C30,133.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 30V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas ALF2
Serija - Maitinimas - maks 400mW
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Kiti vardai 1727-1920-3
568-11739-3-ND
BZX79-C30 AMO
BZX79-C30 AMO-ND
BZX79-C30,133-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 80 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 30V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 700mV Bazinės dalies numeris BZX79C30
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX79-C30,143
BZX79-C30,143
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE ZENER 30V 400MW ALF2
Sandelyje: 3133899 pcs
parsisiųsti: BZX79-C30,143.pdf
RFQ
BZX79-C36,113
BZX79-C36,113
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE ZENER 36V 400MW ALF2
Sandelyje: 2136211 pcs
parsisiųsti: BZX79-C36,113.pdf
RFQ
BZX79-C2V7,113
BZX79-C2V7,113
apibūdinimas: DIODE ZENER 2.7V 400MW ALF2
parsisiųsti: BZX79-C2V7,113.pdf
parsisiųsti: BZX79-C36,133.pdf
parsisiųsti: BZX79-C2V7,143.pdf
BZX79-C30,113
BZX79-C30,113
parsisiųsti: BZX79-C30,113.pdf
apibūdinimas: DIODE ZENER 33V 400MW ALF2
apibūdinimas: DIODE ZENER 2.4V 400MW ALF2