BZX79-C33,113
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79-C33,113
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER 33V 400MW ALF2
Duomenų lapai: BZX79-C33,113.pdf
  • Pranešimas
BZX79-C33,113 specifikacijos
Dalies numeris BZX79-C33,113 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ZENER 33V 400MW ALF2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3358942 pcs Duomenų lapas BZX79-C33,113.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 33V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas ALF2
Serija - Maitinimas - maks 400mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Kiti vardai 933117910113
BZX79-C33 T/R
BZX79-C33 T/R-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 80 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 33V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 700mV Bazinės dalies numeris BZX79C33