MMRF1011HR5
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMRF1011HR5
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas FET RF 100V 1.4GHZ
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 198 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 198 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MMRF1011HR5 specifikacijos
Dalies numeris MMRF1011HR5 Gamintojas N/A
apibūdinimas FET RF 100V 1.4GHZ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 198 pcs Duomenų lapas
Įtampa - bandymas 50V Įtampa - Įvertinta 100V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas NI-780
Serija - Maitinimas - išvestis 330W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė NI-780
Kiti vardai 935320386178 Triukšmo pav -
Pasiekti 18dB Dažnumas 1.4GHz
Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 50V 150mA 1.4GHz 18dB 330W NI-780 Dabartinis įvertinimas -
Dabartinis testas 150mA