MMRF1008GHR5
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMRF1008GHR5
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas PULSE LATERAL N-CHANNEL RF POWER
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 342 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 342 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MMRF1008GHR5 specifikacijos
Dalies numeris MMRF1008GHR5 Gamintojas N/A
apibūdinimas PULSE LATERAL N-CHANNEL RF POWER "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 342 pcs Duomenų lapas
Įtampa - bandymas 50V Įtampa - Įvertinta 100V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas NI-780GH-2L
Serija - Maitinimas - išvestis 275W
Paketas / dėžutė NI-780GH-2L Kiti vardai 935320879178
Triukšmo pav - Pasiekti 20.3dB
Dažnumas 900MHz ~ 1.215GHz Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 50V 100mA 900MHz ~ 1.215GHz 20.3dB 275W NI-780GH-2L
Dabartinis įvertinimas 100µA Dabartinis testas 100mA