MMRF1013HR5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMRF1013HR5
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas FET RF 2CH 65V 2.9GHZ
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 277 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 277 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MMRF1013HR5 specifikacijos
Dalies numeris MMRF1013HR5 Gamintojas N/A
apibūdinimas FET RF 2CH 65V 2.9GHZ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 277 pcs Duomenų lapas
Įtampa - bandymas 30V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS (Dual) Tiekėjo prietaisų paketas NI-1230-4H
Serija - Maitinimas - išvestis 320W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOT-979A
Kiti vardai 935322103178 Triukšmo pav -
Pasiekti 13.3dB Dažnumas 2.9GHz
Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS (Dual) 30V 100mA 2.9GHz 13.3dB 320W NI-1230-4H Dabartinis įvertinimas -
Dabartinis testas 100mA