MMRF1008HR5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMRF1008HR5
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas FET RF 100V 1.03GHZ NI-780
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 288 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 288 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
MMRF1008HR5 specifikacijos
Dalies numeris MMRF1008HR5 Gamintojas N/A
apibūdinimas FET RF 100V 1.03GHZ NI-780 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 288 pcs Duomenų lapas
Įtampa - bandymas 50V Įtampa - Įvertinta 100V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas NI-780H-2L
Serija - Maitinimas - išvestis 275W
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė SOT-957A
Kiti vardai MMRF1008HR5DKR Triukšmo pav -
Pasiekti 20.3dB Dažnumas 1.03GHz
Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 50V 100mA 1.03GHz 20.3dB 275W NI-780H-2L Dabartinis įvertinimas -
Dabartinis testas 100mA