MMRF1005HR5
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMRF1005HR5
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas FET RF 120V 1.3GHZ NI-780
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 352 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 352 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MMRF1005HR5 specifikacijos
Dalies numeris MMRF1005HR5 Gamintojas N/A
apibūdinimas FET RF 120V 1.3GHZ NI-780 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 352 pcs Duomenų lapas
Įtampa - bandymas 50V Įtampa - Įvertinta 120V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas NI-780
Serija - Maitinimas - išvestis 250W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė NI-780
Kiti vardai 935315356178 Triukšmo pav -
Pasiekti 22.7dB Dažnumas 1.3GHz
Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 50V 100mA 1.3GHz 22.7dB 250W NI-780 Dabartinis įvertinimas -
Dabartinis testas 100mA