MCF52231CAL60
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF52231CAL60
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 128KB FLASH 112LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
MCF52231CAL60 specifikacijos
Dalies numeris MCF52231CAL60 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 8018 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 112-LQFP (20x20)
Greitis 60MHz Serija MCF5223x
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 128KB (128K x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 112-LQFP
Kiti vardai 935316625557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 73
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Coldfire V2 MCF5223x Microcontroller IC 32-Bit 60MHz 128KB (128K x 8) FLASH 112-LQFP (20x20)