MCF52233CVM60
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF52233CVM60
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 256KB FLASH 121BGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
189 pcs
  • Pranešimas
MCF52233CVM60 specifikacijos
Dalies numeris MCF52233CVM60 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5721 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 121-MAPBGA (12x12)
Greitis 60MHz Serija MCF5223x
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 256KB (256K x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 121-LBGA
Kiti vardai 935313517557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 73
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Coldfire V2 MCF5223x Microcontroller IC 32-Bit 60MHz 256KB (256K x 8) FLASH 121-MAPBGA (12x12)