MCF52233CAL60
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF52233CAL60
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 256KB FLASH 112LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
300 pcs
600 pcs
  • Pranešimas
MCF52233CAL60 specifikacijos
Dalies numeris MCF52233CAL60 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 7331 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 112-LQFP (20x20)
Greitis 60MHz Serija MCF5223x
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 256KB (256K x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 112-LQFP
Kiti vardai 935319096557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 73
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas Coldfire V2 MCF5223x Microcontroller IC 32-Bit 60MHz 256KB (256K x 8) FLASH 112-LQFP (20x20) Duomenų keitikliai A/D 8x12b