MCF52223CVM80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF52223CVM80
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 256KB FLASH 81BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MCF52223CVM80 specifikacijos
Dalies numeris MCF52223CVM80 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 10429 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 81-MAPBGA (10x10)
Greitis 80MHz Serija MCF5222x
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 256KB (256K x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 81-LBGA
Kiti vardai 935313786557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 56
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Coldfire V2 MCF5222x Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 81-MAPBGA (10x10)