ND3FR10B
NKK SwitchesNKK Switches
ND3FR10B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ND3FR10B
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Duomenų lapai: ND3FR10B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ND3FR10B specifikacijos
Dalies numeris ND3FR10B Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28518 pcs Duomenų lapas ND3FR10B.pdf
Plaunamas Yes Įtampos įvertinimas 5VDC
Nutraukimo stilius Gull Wing Serija ND3
Pikis 0.100" (2.54mm), Full Pakuotė Tray
Kiti vardai ND3FR10B-RO
ND3FR10B-RO-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 20,000 Steps
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Ilgis 0.320" (8.13mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.220" (5.59mm)
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 20,000 Steps
Išsamus aprašymas Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC Dabartinis įvertinimas 100mA