MD100S16M5-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD100S16M5-BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MD100S16M5-BP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas BRIDGE RECT 1600V 100A M5 PAC
Duomenų lapai: MD100S16M5-BP.pdf
  • Pranešimas
MD100S16M5-BP specifikacijos
Dalies numeris MD100S16M5-BP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas BRIDGE RECT 1600V 100A M5 PAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2286 pcs Duomenų lapas MD100S16M5-BP.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 1.6kV Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.9V @ 300A
Technologija Standard Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė M5 Module
Kiti vardai MD100S16M5-BPMS Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Three Phase Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 300µA @ 1600V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 100A