MD100S16M4-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD100S16M4-BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MD100S16M4-BP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas BRIDGE RECT 1600V 100A M4 PAC
Duomenų lapai: MD100S16M4-BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MD100S16M4-BP specifikacijos
Dalies numeris MD100S16M4-BP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas BRIDGE RECT 1600V 100A M4 PAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3907 pcs Duomenų lapas MD100S16M4-BP.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 1.6kV Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.9V @ 300A
Technologija Standard Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė M4 Module
Kiti vardai MD100S16M4-BPMS Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Three Phase Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 300µA @ 1600V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 100A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MD10X
MD10X
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: CABLE MIDI-DIN 5PIN BLACK 10FT
Sandelyje: 969 pcs
parsisiųsti: MD10X.pdf
RFQ
MD12-6.8-A
MD12-6.8-A
Gamintojai: Ault / SL Power
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V 82W