MD100A16D1-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD100A16D1-BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MD100A16D1-BP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas DIODE RECT 1600V 100A D1 PAC
Duomenų lapai: MD100A16D1-BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MD100A16D1-BP specifikacijos
Dalies numeris MD100A16D1-BP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas DIODE RECT 1600V 100A D1 PAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4269 pcs Duomenų lapas MD100A16D1-BP.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.4V @ 300A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 1600V
Tiekėjo prietaisų paketas D1 Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D1 Kiti vardai MD100A16D1-BPMS
Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 1600V 100A Chassis Mount D1
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 1600V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 100A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MD10
MD10
Gamintojai: FLIR
apibūdinimas: PROBE ELECTROMAGNETIC EMISSION
Sandelyje: 5524 pcs
parsisiųsti: MD10.pdf
RFQ
MD100C16D1-BP
MD100C16D1-BP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: DIODE RECT 1600V 100A D1 PAC
Sandelyje: 4685 pcs
parsisiųsti: MD100C16D1-BP.pdf
RFQ
MD100S16M3-BP
MD100S16M3-BP
apibūdinimas: BRIDGE RECT 1600V 100A M3 PAC
parsisiųsti: MD100S16M3-BP.pdf
MD1-9SS
MD1-9SS
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN MICRO-D RCPT 9POS PNL MNT