MD100S16M2-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD100S16M2-BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MD100S16M2-BP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas BRIDGE RECT 1600V 100A M2 PAC
Duomenų lapai: MD100S16M2-BP.pdf
  • Pranešimas
MD100S16M2-BP specifikacijos
Dalies numeris MD100S16M2-BP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas BRIDGE RECT 1600V 100A M2 PAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3818 pcs Duomenų lapas MD100S16M2-BP.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 1.6kV Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.9V @ 150A
Technologija Standard Tiekėjo prietaisų paketas M2 - P Module (ISO)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė M2 Kiti vardai MD100S16M2-BPMS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Three Phase
Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount M2 - P Module (ISO) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 300µA @ 1600V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 100A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MD1002
MD1002
Gamintojai: Astro Tool Corp.
apibūdinimas: CRIMP TOOL AND POSITIONER ASSY
Sandelyje: 130 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MD10X
MD10X
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: CABLE MIDI-DIN 5PIN BLACK 10FT
Sandelyje: 969 pcs
parsisiųsti: MD10X.pdf
RFQ
MD100C16D1-BP
MD100C16D1-BP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: DIODE RECT 1600V 100A D1 PAC
Sandelyje: 4685 pcs
parsisiųsti: MD100C16D1-BP.pdf
MD100S16M5-BP
MD100S16M5-BP
apibūdinimas: BRIDGE RECT 1600V 100A M5 PAC